Plašais pils  vestibils  ir vieta, kur, pirms došanās uz kādu no svinību zālēm,  sagaidīt viesus, nesteidzīgi iedzert vīna glāzi un sasildīties pie kamīna. Senās flīzes, greznās kolonnas, kamīns radīs romantisku noskaņu  un sajūtu, ka esiet iegriezušies senā namā.  Šī ir vislabāk saglabājusies pils telpa, kuru muižas īpašnieks Frīdrihs Johans Pauls fon Mēdems atjauno un paplašina 1907.gadā. 

Lielā zāle

220 m2
Ietilpība: banketiem ar gareniem galdiem līdz 140 personām; svinībām ar vietu aktivitātēm (apaļie vai garenie galdi) līdz 100 personām.

Lielā zāle atrodas pils otrajā stāvā ar izeju uz balkonu un skatu uz pils piebracamo daļu, parku un dīķiem. Zālē saglabājusies orģinālā krāsns un  greznās ozolkoka durvis. Šī ir lielākā pils zāle ar skatuvi. Piemērota lielāku banketu rīkošanai.

Banketzāle

127 m2
Ietilpība: banketiem līdz 120 personām; svinībām ar vietu dejošanai līdz 60 personām.

Banketzāle atrodas otrajā stāvā līdzās Lielajai zālei. Gaiša, saulaina zāle. Piemērota vieta dažādu svinību rīkošanai.

Svinību zāle

48 m2
Ietilpība: banketiem līdz 42 personām

Svinību zāle atrodas pirmajā stāvā ar ieeju no vestibila.  No zāles logiem paveras brīnišķīgs skats uz pils parku un dīķiem. Zālē saglabājisies orģinālā krāsns. Piemērota nelielu banketu, svinīgu pusdienu , kafijas paužu rīkošanai.

Ēdamzāle

46 m2
Ietilpība: banketiem līdz 22 personām; kafijas pauzes līdz 35-40 personām.

Ēdamzāle atrodas pirmajā stāvā ar ieeju no svinību zāles. Tā ir mājīga vieta ar skatu uz pils parku. Piemērota  svinīgu pusdienu  rīkošanai.  Ēdamzālē  klājam brokastu galdu pils viesiem vai kafijas galdu , ja svinību zālē notiek seminārs.

Kamīnistaba

46 m2
Ietilpība: līdz 22 personām.

Kamīnistaba atrodas pils pirmā stāva kreisajā spārnā.  Klusa vieta nelielu pusdienu vai sanāksmju rīkošanai.

Ēdamzāle pagrabstāvā

Maksimālā ietilpība: 100 personas.
Pagrabstāva ēdamzāle ir sadalāma, tāpēc labi jutīsies arī neliels ēdāju skaits.

Vecauces pils virtuve ar ēdamzāli atrodas pils pagrabstāvā.  Darba dienās no 12:00 līdz 14:00 šeit var paēst pusdienas ne tikai mācību saimniecības darbinieki, bet ikviens Auces iedzīvotājs un izsalcis garāmbraucējs. Piedāvājums plašs un cenas draudzīgas.

Pagrabstāva zāle piemērota, lai ātri paēdinātu tūristu grupas, semināru dalībniekus un ikvienu, kas vēlas pasūtīt šeit ēdināšanas pakalpojumus.
Ja nepieciešams, Jūsu rīcībā būs pils atpūtas istabas un torņa telpas. Tās ir nelielas, bet dažkārt ļoti noderīgas.
 
No 1.oktobra līdz  14.decembrim un no 2. janvāra līdz līdz 30. aprīlim visām telpām tiek piemērota  atlaide!
Lai uzzinātu vairāk par katra konkrēta pasākuma piedāvājumu un kopējām svinību izmaksām, sūtiet informācijas pieprasījumu uz e-pasta adresi ,  vai aizpildiet anketu pieteikt pasākumu.

Pils telpas būsiet rezervējuši pasākumam, ja e-pastā saņemsiet mūsu apstiprinājumu rezervācijai vai, ja būsim noslēguši līgumu par konkrētā pasākuma organizēšanu Vecauces pilī.