> Jūs atrodaties: Vecauces pils >

Vasarsvētki Vecaucē 5. jūnijā plkst.12.00

Vasarsvētki Vecaucē 5. jūnijā plkst.12.00

Vasarsvētki Vecaucē ir  kultūras un atpūtas pasākums vietējiem iedzīvotājiem, kurus jau trešo gadu rīko biedrība "Vecauces muiža". Stāstīsim un rādīsim ko darām Vecaucē. Aicinām arī citas novada nevalstiskās organizācijas pieteikt dalību un pastāstīt par sevi. No 13.00-15.00 brīvais mikrofons biedrībām.

Vasarsvētku darbnīcās šogad varēsim līdzdarboties un uzzināt kādus brīnumus veic pienmašīna, kas ir sviesta ķērne, kā darbojas ratiņš un citi rīki. Darbosimies kopā ar prasmīgiem meistariem, un redzēsim kā dabas materiāli, nonākuši prasmīgās rokās, pārvēršas par noderīgām lietām un mākslas darbiem.

Aicinām visus aktīvi iesaistīties konkursā „Zini vai mini”. Atnesiet darbarīku vai priekšmetu, kura pielietojums varētu būt grūti uzmināms. Varbūt tiksiet pie balvas. Konkursam paredzētos priekšmetus lūdzam atnes līdz 13.00, lai varam reģistrēt un pēc konkursa atdot īpašniekam.

Vasarsvētkos mūs iepriecinās folkloras kopa "Līgotne",  Dobeles Vācu kultūras biedrības ansamblis "Die Lustigen" un Līvbērzes amatierteātris "Radi".

Paldies mūsu palīgiem – Auces jauniešu mājai "Pilnīgs kosmoss" un Auces vidusskolas teātra pulciņam "Kaķi" un drāmas terapeitei Evai Taborei.

Paldies Dobeles novada pašvaldībai un LLU mācību un pētījumu saimniecībai "Vecauce", kuras mūs atbalsta.

Pasākuma norises vieta: Vecauces muižas parks un pils priekšpagalms
Kontaktinformācija:  Inese Kaminska tālr. 29195959